گام به گام اسرار و فنون SEO استراتژی های شرکت کوچک

از آنجا که در اهمیت بهینه سازی موتور جستجو ، به طور کلی تعداد زیادی از شرکت های آنلاین به شما پیشنهاد می دهند وب سایت خود را با پرداخت هزینه بهینه سازی کنید. ادعا کنید که آنها صادق هستند ، طیف گسترده ای از آنها از تکنیک های سوال برانگیز استفاده می کنند ، در حالی که دیگران کاملاً پاره پاره هستند. دانستن اینکه وقتی می خواهید یک شرکت Seo را استخدام کنید به دنبال چه چیزی باشید بسیار مهم است.

روشی که توسط بسیاری از افراد برای بهینه سازی موتور جستجو استفاده می شود می تواند همیشه مطابقت کلمات کلیدی و عبارات و آدرس های اینترنتی باشد. ایده این است که درباره کلمات کلیدی مورد استفاده افراد در حوزه خاص خود تحقیق کنید و سپس دامنه های متناسب با آن عبارات را بخرید. برای مثال ساده ، این واقعیت را در نظر بگیرید که افراد زیادی به دنبال “نام توله سگها” هستند. اگر می خواهید یک وب سایت در مورد توله سگ بسازید ، در حالت ایده آل به دامنه puppynamesdotcom علاقه مند هستید. هر سایتی احتمالاً می تواند بهینه شود و با تلاش معقول و منطقی رتبه های نسبتاً بالایی پیدا کند.

درآمد عالی هیچ کس نمی تواند نتایج خاص رتبه بندی را تضمین کند ، زیرا سئو  این امر به موارد مختلفی بستگی دارد ، اما شما مطمئناً می توانید به آنچه که قبلاً انجام داده است نگاه کنید. دیدن نتایجی که مشتریان قبلی داشته اند ، روشی قدرتمند است که تعیین می کند اگر شما می خواهید کار کنید ، عموماً ادامه می یابد ، دقیقاً همان شرکتی نیست که برای موقعیت های موفق رتبه بندی موتور جستجو انتظار دارید.

هیچ شرکت معتبر Seo سایت شما را به بیش از 30 موتور جستجوی اصلی عجیب و بزرگ و عنکبوت های موتور جستجو ارسال نمی کند. این موتورها و دایرکتوری های اصلی ، نتایج جستجوی خود را در اختیار میلیون ها موتور جستجوگر دیگر قرار می دهند. ارسالی به تعداد بیشتر کاملاً غیرضروری است و یکی از شاخص های خاص کمبود اعتبار است.

حفظ جایگاه خود در رهبری نبردی بی امان است. بله ، عالی است که آن را در آن بالا ایجاد کرده است ، اما بدون ادامه تلاش ، می توانید دوباره به پایین یا بدتر ، در جعبه شن و ماسه بدنام در یک چشم به هم زدن مرتبط با چشم!

عبارت کلیدی ای که به نظر می رسید هدف قرار دادن آن بود ، “Central Florida Surf Report” بود. اگر MSN را بررسی کنید ، من در رتبه 1 قرار دارم. اگر موتور جستجو را بررسی کنید! من رتبه 1 را دارم. اگر Google را بررسی کنید ، من همچنان در رتبه 3 قرار دارم اما نسبت به یك بروزرسانی دیگر Google كاملاً مطمئن هستم كه واقعاً به شماره 1 می روم. جالبترین چیز این است که از آنجا که من “گزارش مرکزی گشت و گذار در فلوریدا” را هدف قرار داده ام ، در نهایت به “گزارش گشت و گذار در فلوریدا” تبدیل می شود. در MSN من شماره 1 “Florida Surf Report” هستم. در یاهو من شماره 1 “گزارش Florida Surf Report” هستم. در google من شماره 15 هستم ، اما این باید نسخه بعدی Google را افزایش دهد. دوباره غلت بزنید ، در نهایت منجر به “گزارش گشت و گذار” می شود ، در حال حاضر در MSN من در رتبه 13 برای این عبارت کلیدی قرار دارم. این بسیار هیجان انگیز است که تماشای تمام کارهای من در خلال پرداخت می کند.

به طور کلی چیزی در مورد افرادی که امروزه بهترین برنامه SEO را در وب تولید می کنند ، واقعاً است. تعداد کمی از برنامه ها از ویژگی های SEO Elite برخوردار هستند. من فکر می کنم این برای همه مدیرانی که می خواهند صفحه وب خود را به بازار عرضه کنند باید یک ضرورت داشته باشد. این برنامه تقریباً مسئول هر بازدید کننده ای است که در این وب سایت کوچک دریافت می کند. 10/10 میدم.